CodeSkills Front-End Developer

CodeSkills
Hasło reklamowe
Kursy programowania na każdym poziomie. Gwarancja pracy po kursie. Certyfkaty ISO.
Adres strony
http://codeskills.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery, RWD, Bootstrap, PHP
Cena regularna (PLN netto)
7317
Najniższa znana cena (PLN netto)*
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
6 tygodni
Ile godzin nauki
240
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
30
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Kraków, Wrocław
Plusy

Po trzech tygodniach uczestnik może zdecydować, czy chce zostać programistą front-end lub back-end. Następne 3 tygodnie szkolenia odbywają się w wybranej specjalizacji.

Minusy

Tylko stacjonarnie w trzech miastach polski, brak indywidualnego podejścia do uczestnika - zajęcia są w grupach, więc nie ma możliwości uczenia się we własnym tempie.

Ocena redakcji**
- / 10

Bootcamp programistyczny CodeSkills to bardzo intensywny kurs inspirowany treningami armii amerykańskiej, który odbywa się w dość krótkim czasie. Dzięki temu bardzo szybko przyswaja się wiedzę, by móc samodzielnie tworzyć nowoczesne strony internetowe, aplikacje czy sklepy internetowe.

Wymagania:

– sprawna obsługa komputera (znajomość znaków klawiaturowych, szybkie pisanie)
– znajomość języka angielskiego na poziomie B1
– zdolność logicznego myślenia
– gotowość do ciężkiej pracy

Firma CodeSkills wprowadziła innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach. Jak to wygląda w praktyce?

Jak wygląda nauka programowania w Szkole Programowania CodeSkills?

Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00 (w międzyczasie jedna godzinna przerwa na lunch/obiad w godzinach 14:00 – 15:00 oraz kilka przerw 5-minutowych). Pierwsze trzy tygodnie to swoisty wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć poznaje się technologie HTML, CSS oraz JavaScript. Wszystko jest uczone od podstaw.

W połowie kursu uczestnik wybiera swoją specjalizację (front-end lub back-end), na której spędza kolejne 3 tygodnie.
Pod koniec zajęć uczestnik dysponuje własnym portfolio (m.in. mailing, strona wizytówka, sklep internetowy, landing page).
Przez pierwsze 3 tygodnie uczestnik kursu codziennie po zajęciach dodatkowo uczestniczy w dwugodzinnych warsztatach.

W trybie weekendowym zajęcia odbywają się co drugi weekend w dniach piątek, sobota, niedziela. Zajęcia w piątki rozpoczynają się o godzinie 18:00.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2016-10-26

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27