Torii Academy

Torii Academy to rezultat współpracy trzech liderów w swoich dziedzinach – Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będącej w ścisłej czołówce niepublicznych uczelni kształcących informatyków, portalu eduweb.pl, który od 10 lat dostarcza profesjonalne wideo kursy online dla aspirujących grafików i programistów oraz partnera biznesowego CONNECTIS_ zapewniającego naturalne przedłużenie procesu edukacji w najbardziej prestiżowych projektach IT w Polsce i Europie.

Torii Academy oferuje bootcamp Front End developer, który jest intensywnym 9 miesięcznym kursem typu total immersion, po ukończeniu którego jego uczestnicy będą mogli podjąć pracę w zawodzie junior front end developer w firmach informatycznych. Kurs przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania technicznego. Warunkiem przystąpienia nie są ani wiek ani poziom wykształcenia a jedynie motywacja, umiejętność logicznego myślenia i znajomość języka angielskiego.

Kurs podzielony jest na dwie części. Po 3 miesiącach uczestnicy przygotują swój pierwszy projekt w którym wykorzystają wiedzę z dziedziny HTML/CSS i projektowania ergonomicznych interfejsów użytkownika. Kolejne 5 miesięcy to intensywna nauka Java Script i narzędzi wspomagających efektywne tworzenie kodu. W programie znalazły się Bootstrap, JQuery Angular, Git – narzędzia wspierające programowanie wykorzystywane w firmach. Całość zakończy się projektem zespołowym tworzonym pod opieką praktyków i przy współpracy z firmą informatyczną.

Wraz z certyfikatem jednej z najlepszych uczelni informatycznych w kraju uczestnik otrzyuje wsparcie w poszukiwaniu swojej pierwszej pracy jako programista. Przez pół roku po ukończeniu kursu dostępne są też materiały edukacyjne zgromadzone na platformie eduweb.pl

Bootcampy prowadzone przez Torii Academy

Wpisy dotyczące Torii Academy

Opinie o Torii Academy

  • Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Torii Academy? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Torii Academy? Podziel się swoją opinią. czytaj dalej