Eduweb.pl startuje z kursem JavaScript

Eduweb.pl organizuje szkolenie stacjonarne w Warszawie w dniach 28-30 września (3 dni) z technologii: CSS, HTML5, JavaScript, JQuery. Koszt kursu: 1290 zł.

Eduweb.pl

Eduweb.pl to strona internetowa z kursami wideo tworzenia grafiki, stron www, postprodukcji video i wiele innych. Wszystkie bootcampy są dostępne online, trwają kilka tygodni i są połączone z ćwiczeniami oraz zadaniami w grupie. Część zajęć i konsultacje są prowadzone na żywo, resztę materiałów otrzymuje się w formie wideo kursów online. Bootcampy skierowane są do osób […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail [email protected] - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.