ALX – Nauka programowania w języku C# i .NET

ALX
Hasło reklamowe
Zacznij karierę w IT jako młodszy programista .NET
Adres strony
https://www.alx.pl/pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Bazy danych, .Net
Cena regularna (PLN netto)
3590
Najniższa znana cena (PLN netto)*
3590
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
10 dni zajęć w trybie dziennym/zaocznie 5 zjazdów w czasie 2 miesięcy
Ile godzin nauki
80h podczas bootcampa + 30h samodzielnie w domu
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
44
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
- / 10

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-08-28

Data ostatniej modyfikacji: 2017-08-28

 • Łukasz Stypniewski

  Wszystko wskazuje na to że firma ALX nieudolnie usiłuje oszukiwać klientów wstawiając na swojej stronie fałszywe opinie nieistniejących klientów. Czy tak jest czy nie oceńcie sami, a ja poniżej umieszczam to co znalazłem.
  Co jest dla Was przekonywujące gdy wybieracie produkt/usługę? Mnie przekonują opinie innych ludzi. Owa firma umieściła opinie swoich „klientów” na stronie.
  Zapoznałem się z kilkoma i zaczęło mi coś tu śmierdzieć. Przede wszystkim WSZYSTKIE te opinie są podpisane samym tylko imieniem. Mi osobiście się to skojarzyło z reklamami typu „Zamówiłem tabletki XYZ firmy ABC i mój penis wydłużył się dwukrotnie w ciągu jednej nocy! Krzysztof l.32 Katowice” albo jakimiś lipnymi wypowiedziami nieistniejąch gospodyń domowych czy innych tam ludzi nie śpiących bo trzymają kredens opisujących różne rewelacje na łamach maści wszelakiej szmatławców. Dobra, to jeszcze nic nie znaczy, ale zapaliła mi się czerwona lampka. Drugie co mi nie pasowało to styl i format tych wszystkich wypowiedzi. Wyglądały jakby pisała je jedna i ta sama osoba. Trzecia sprawa – fotografie przedstawiające wszystkich klientów wydawały mi się jakieś takie coś za bardzo „wygładzone”, powiedziałbym wręcz że stockowe. Zrobiłem więc małe CSI i poniżej umieszczam to co znalazłem.
  Poniższe screeny „opinii” klientów pochodzą z firmowej strony Akademi ALX oraz innych stron. Możecie łatwo odnaleźć strony źródłowe wykorzystując wyszukiwanie obrazem w Google i przeglądając ich stronę internetową.

  „Klient” Adrian l.32 Warszawa

  http://imgur.com/a/q7GzL

  Gdzieś te mordę już widziałem…. Do tego jest jak dla mnie 100% stockowa. To jedziemy z wyszukiwaniem obrazem w Google. Co znajduję? Ten sam typ ze stocka w ich własnej reklamie na ich własnym profilu na FB 😀

  https://imgur.com/RVZsAWo

  Kilka linków dalej pomaga też znaleźć parę samotnym 😀

  „Klient” Piotr l.33 Warszawa

  https://imgur.com/bmUvzIU

  Tego samego koleżkę znajduję w innej polskiej firmie, handlującej suplami i to na stronie głównej:

  http://stablisss.pl/

  https://imgur.com/cvjrLcY

  Biedny gościu, nie dość że nie umie javascripta to jeszcze stresuje się na studiach. Do tego ma 33 lata a jest dopiero na drugim roku. Na szczęście skończył bootcamp i szamie dropsy i teraz jest szczęśliwy jak widać na zdjęciu. Tylko imię zmienił, ale może to z tego stresu 😉

  „Klientka” Anna l. 29 Kraków

  https://imgur.com/7pMmfGb

  Ta to dopiero szczęściara! Wywalili ją z korpo, ale na szczęście skończyła kurs akurat w tej firmie i teraz zarabia tyle że aż ma problemy z podatkami!

  https://www.zenprod.com/starbis/starbis-easy-audit/clients-testimonials.html

  https://imgur.com/BWs3c2T

  Przy okazji dorabia też jako grafik 😀

  https://digitalvitaminla.com/

  https://imgur.com/Dm4NVsR

  i jest tak zarobiona, że na trzecim etacie (jako Web Editor) gada już lorem ipsumami!

  http://www.revive-med.com/elements/testimonials/

  https://imgur.com/oyoHdx7

  „Klient” Paweł l.34 Warszawa

  https://imgur.com/K0yEus1

  No zajebiście, tak zajebiście że aż poszedł na kurs tańca gdzie też postanowił podzielić się swoją opinią.

  http://www.bananame.com/index.html

  https://imgur.com/d8pWQav

  Jak widzimy przeprowadził się też do stanów i zmienił tożsamość, a przy okazji analizy danych handluje nieruchomościami.

  https://template59995.motopreview.com/real-estate/

  https://imgur.com/RO4Ss22

  Każda, dosłownie każda opinia na stronie tej firmy to ten sam schemat! Moim zdaniem te opinie ewidentnie pisali sobie sami właściciele tej firemki i nieudolnie próbowali nadać im pozory prawdziwych opinii. Jak to świadczy o samej firmie? No jak dla mnie to musi być wyjątkowo beznadziejna, skoro nie znaleźli nawet jednego faktycznie zadowolonego klienta który zechciałby się podzielić pozytywnymi wrażeniami i podpisać imieniem i nazwiskiem. Ilu z Was miałoby problem dać referencje dobrej firmie i się podpisać? W dodatku firma chwali się że istnieje na rynku 14 lat! A może mi się to wszystko tylko wydaje, opinie są prawdziwe a to wszystko tylko halucynacje z niedożywienia?

  Niech to też będzie przykład dla wszystkich Januszy reklamy by czasem chcąc sobie poprawić wiarygodność całkiem jej nie stracić.

  https://imgur.com/sJulzKR

  • ALX

   Panie Łukaszu

   W imieniu całego zespołu ALX chciałam powiedzieć, że jesteśmy pełni uznania za całą tę detyktywistyczną ciężką pracę, którą Pan wykonał – dzięki, której dowiedzielismy się tego że nasz grafik dał ciała 😉

   Uczymy programowania od 15 lat, przeszkoliliśmy ponad 25 tysięcy osób – pierwsze bootcampy robiliśmy już wtedy kiedy one jeszcze nie nazwyały się „bootcampami”. Przez ten czas dostalismy na prawdę mnówstwo opinii od naszych kursantów. Są to najczęściej osoby prywatne, które nie chcą upubliczniać swojego wizerunku. Pan Panie Łukaszu również nie pokazuje swojej twarzy na profilu, czy również mamy mieć podejrzenie że Pan nie istnieje? 😉

   Nie możemy publikować wizerunku, a w szczególności zdjęć naszych absolwentów, gdy nie mamy do tego uprawnień a nasz grafik zamiast rysunkowych avatarów powstawiał im stockowe fotki. Najmocniej przepraszamy za to nieporozumienie już to poprawiliśmy.

   Panie Łuakszu – wszelkie preparaty na męskie przyrodzenie to mit – prosimy nadal w to nie wierzyć!

   Natomiast chętnie Pana przekonamy że ALX to nie jest ściema. My naprawde istniejemy, mamy biuro w centrum Warszawy, zapraszamy na kawę lub bezalkoholowe piwo (dostępne za free na kazdym naszym bootcmapie). Praktycznie w kazdym tygodniu odbywa u nas szkolenie – więc mozna troszkę się napatrzeć na tych „nieistniejących” kursantów 😉

   Pozdrawiamy

   zespół ALX