Code:me HTML 5/CSS3

Code:Me
Hasło reklamowe
Adres strony
http://codeme.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3
Cena regularna (PLN netto)
698
Najniższa znana cena (PLN netto)*
698
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
3
Ile godzin nauki
18
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
38
Tryb
Wieczorowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Poznań, Trójmiasto
Plusy
Minusy

- mały zakres materiału
- spora cena za godzinę

Ocena redakcji**
- / 10

Bardzo krótkie i podstawowe szkolenie dla osób zastanawiających się nad rozpoczęciem swojej drogi w świecie IT lub chcących stworzyć swoją „wizytówkę” online.
Zajęcia prowadzone w trybie wieczorowym (poniedziałki i środy) swoim zakresem obejmują jedynie zagadnienia związane z HTML5 i CSS3.

Po ukończeniu 18 godzinnego kursu należy zastanowić się nad dalsza ścieżką kariery i wybrać kolejne szkolenie, np. z zakresu JavaScipt, aby zacząć mysleć o perspektywnie zatrudnienia jako programista. Jednakże dla osób, które chcą tylko nieznacznie poszerzyć swoje horyzonty dla celów prywatnych, niezarobkowych może być to wystarczający poziom wtajemniczenia.

Nad podjęciem nauki w takim zakresie mogą się również zastanowić osoby pracujące w działach marketingu, aby ograniczyć potrzebę zwracania się o pomoc do IT przy wysyłkach maili reklamowych czy edycji prostych landing pages.

 

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27