Code:me kurs PHP

Code:Me
Hasło reklamowe
Adres strony
http://codeme.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
PHP
Cena regularna (PLN netto)
Najniższa znana cena (PLN netto)*
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
Ile godzin nauki
42
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
0
Tryb
Wieczorowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Trójmiasto
Plusy
Minusy

- brak informacji o cenie
- niewiele godzin nauki
- wymagana znajomość front-endu

Ocena redakcji**
3 / 10

Stacjonarny, weekendowy kurs PHP od podstaw.
Szkolenie rozpisane na 42 godziny (spotkania 2 razy w tygodniu w godzinach 17-20).

Uwaga – aby wziąć udział w szkoleniu wymagana jest znajomość HTML  i CSS.

Poniżej program kursu ze strony organizatora

 1. Podstawy programowania
  Algorytmika. Algebra Boole’a. Typy danych. Stałe i zmienne oraz ich zasięg. Referencja. Programowanie obiektowe. Wzorce projektowe.

 2. Podstawy programowania w języku
  PHPSerwery HTTP i PHP, składnia języka PHP, struktury kontrolujące, zmienne globalne i stałe magiczne, rzutowanie i rozpoznawanie typów danych, operacje na łańcuchach znaków, praca z tablicami, operacje na systemie plików, upload plików, operacje na dacie, zarządzanie błędami i obsługa wyjątków.

 3. Bazy danych
  Podstawy SQL-a i relacyjność.

 4. Zaawansowane PHP
  Połączenie z bazą danych i PDO, wyrażenia regularne, przestrzenie nazw, XML i JSON w PHP, użycie cURL, funkcje magiczne w obiektach, serializacja, templatki Smarty i Twig, model MVC.

 5. Hackathon
  12 godzin

Niska ocena wynika z braku podstawowych informacji o bootcampie, takich jak cena.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-07-10