Code:me Python od podstaw

Code:Me
Hasło reklamowe
Adres strony
http://codeme.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Python
Cena regularna (PLN netto)
1707
Najniższa znana cena (PLN netto)*
1707
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
4
Ile godzin nauki
36
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
47
Tryb
Wieczorowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Trójmiasto
Plusy
Minusy

- bardzo wysoka cena za godzinę nauki

Ocena redakcji**
- / 10

Stacjonarny, wieczorowy kurs Pythona od CODE:ME oferuje 36 godzin zajęć z tego popularnego języka programowania.
Z racji ograniczonej ilości czasu nie jest on przeładowany wiedzą i trudno go porównywać do bootcampów. Oferuje on natomiast pewien wstęp do świata Pythona, programowania obiektowego czy wzorców projektowych i dobrych praktyk, które mogą się przydać na późniejszych etapach edukacji w kierunku programisty.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27