Coders Lab Java Developer

CodersLab Szkoła Programowania
Hasło reklamowe
Zostań programistą Java
Adres strony
http://coderslab.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Java
Cena regularna (PLN netto)
11500
Najniższa znana cena (PLN netto)*
11500
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
7 tygodni
Ile godzin nauki
280
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
41
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
9 / 10

Bootcamp Java Developer, prowadzony od podstaw, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem.
Cały kurs trwa 7 tygodni i jest realizowany w trybie dziennym, co zdecydowanie utrudnia pogodzenie go z pracą czy studiami stacjonarnymi.
Alternatywnie istnieje możliwość nauki w trybie weekendowym.

Podobnie jak w innych kursach proponowanych przed Coders Lab i tutaj przewidziana jest tygodniowa przerwa na złapanie oddechu i przyswojenie zdobywanej – moim zdaniem w nieco zbyt dużym tempie – wiedzy.

Po pierwszym tygodniu wprowadzającym laika w świat programowania zaplanowane jest wdrożenie pojęcia OOP (programowania obiektowego) oraz zapoznanie się z obsługa baz danych.
W kolejnych modułach będziecie mieli okazje zapoznać się z tematem Servletów, JSP czy liznąć język JavaScript z biblioteką jQuery.

Oczywiście nie zabraknie bardziej zaawansowanych tematów związanych z Javą – w przedostatnim tygodniu zajęć wprowadzony jest popularny framework Spring, a w ostatnim tworząc projekt do portfolio poznacie Hibernate, który zredefiniuje Wasz sposób pracy z danymi.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-04-16

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27