Coders Lab JavaScript Developer

CodersLab Szkoła Programowania
Hasło reklamowe
Adres strony
http://coderslab.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery, RWD
Cena regularna (PLN netto)
9800
Najniższa znana cena (PLN netto)*
9800
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
6 tygodni stacjonarnie
Ile godzin nauki
240
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
40
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
- / 10

Kurs JavaSrcipt Developer prowadzony od podstaw, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem. Cały kurs trwa 6 tygodni i jest realizowany w trybie dziennym, co zdecydowanie utrudnia pogodzenie go z pracą czy studiami stacjonarnymi. Alternatywnie istnieje możliwość nauki w trybie weekendowym.

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie Coders Lab, ciężko zakwalifikować go jednoznacznie jako front lub back-end.

Kurs z pogranicza front-endu i back-endu skupiający się na tym, w jaki sposób informacje są wyświetlane w przeglądarce. Kluczem jest logika stojąca za stroną bądź aplikacją, ich wygląd schodzi  na dalszy plan. W programie kursu znajdują się technologie typowe dla front-endu czyli HTML, CSS, Gulp, Sass oraz RWD. Jednak aż 3 tygodnie, czyli połowa kursu, poświęcone są językowi  JavaScript z uwzględnieniem jego bibliotek jQuery oraz React.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-26

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27