Coders Lab .NET (C#) Developer

CodersLab Szkoła Programowania
Hasło reklamowe
Adres strony
http://coderslab.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Bazy danych, .Net
Cena regularna (PLN netto)
11500
Najniższa znana cena (PLN netto)*
11500
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
7 tygodni
Ile godzin nauki
280
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
41
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Katowice i GOP, Wrocław
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
- / 10

Siedmiotygodniowy kurs .NET (C#) prowadzony od podstaw, dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie programowania.
Muszę na początku przyznać, że jestem nieco zaskoczony decyzją Coders Lab o uruchomieniu tego rodzaju kursu.

.NET jako konkurencja dla Javy ze stajni Microsoftu jest technologią znaną, jednak zdecydowanie mniej popularną, a co za tym idzie mniej poszukiwaną na rynku pracy.
Jeśli jednak z jakiś powodów zamiłowanie do problemów logicznych, matematyki i chęć pracy w korporacji nie połączyła Was jeszcze z Javą ten kurs może okazać się dla Was dobrym wyjściem.

Cytując za twórcami kursu

W programie kursu znajdziesz .NET, jego frameworki ASP.NET MVC oraz Entity Framework, technologię bazodanową MySQL oraz JavaScript i jQuery.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-26

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27