CodersTrust Bootcamp Java Master Mentor

CodersTrust Polska
Hasło reklamowe
Adres strony
https://coderstrust.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Java
Cena regularna (PLN netto)
7500
Najniższa znana cena (PLN netto)*
7500
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
16
Ile godzin nauki
240
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
31
Tryb
Wieczorowe
Nauka
Przez Internet
Miasto
Cały świat
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
7 / 10

Naucz się programowania w najpopularniejszym języku na świecie w 4 miesiące pod opieką Master Mentora – najlepszego specjalisty w Polsce. Stwórz prawdziwą aplikację biznesową i zbuduj swoje portfolio.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-26