CodersTrust Polska Front-end development

CodersTrust Polska Front-end development
Hasło reklamowe
Zaprogramuj swoje życie
Adres strony
http://pl.coderstrust.com/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery
Cena regularna (PLN netto)
5781
Najniższa znana cena (PLN netto)*
3321
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
6 miesięcy
Ile godzin nauki
220
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
26
Tryb
Nauka
Przez Internet
Miasto
Cały świat

Bootcamp programistyczny CodersTrust podzielony jest na moduły, w ramach których, przy wsparciu mentora, uczestnik rozpoczyna naukę od podstawowych umiejętności, a kończy na realizacji samodzielnego projektu, który zostanie oceniony przez jednego z ekspertów. Program szkolenia jest skonstruowany w taki sposób, aby połączyć naukę kodowania z kompetencjami miękkimi i nauką freelancingu.

CodersTrust oferuje internetową platformę “ucz się i zarabiaj” dla nowych i obecnych freelancerów, umożliwiając im rozwój umiejętności i tym samym zwiększając ich zarobki na portalach freelancerskich. Uczestnik tworzy swój profil online i otrzymuje dostęp do spersonalizowanego systemu nauczania, ofert pracy, wsparcia mentorów i doradców zawodowych.

Z kursów mogą korzystać zarówno osoby, które miały już coś do czynienia z IT, jak i ci, którzy chcą zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w programowaniu. Każdy, kto jest ambitny i chce znaleźć swoje miejsce w branży przyszłości, z CodersTrust może budować swoją freelancerską karierę i uczyć się nowych kompetencji. Z CodersTrust mogą korzystać praktycznie wszyscy, a w szczególności studenci, osoby, które chcą się przebranżowić albo zmienić model swojej pracy, bezrobotni, a także rodzice na urlopach macierzyńskich/ojcowskich czy wychowawczych oraz renciści lub emeryci.

Platformę “ucz się i zarabiaj” można przetestować za darmo w ciągu 14 dni. Jest to opcja dla osób ukierunkowanych na pracę freelancera jako junior front-end developer.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

Data publikacji: 2016-09-15

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27