Connectis Bootcamp

Connectis Bootcamp
Hasło reklamowe
Codziennie włączamy ponad 200 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Adres strony
https://www.connectis.pl/bootcamp
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Cena regularna (PLN netto)
Najniższa znana cena (PLN netto)*
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
od 1 weekendu do 4 tygodni
Ile godzin nauki
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
-
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa
Plusy

Kurs jest bezpłatny w przypadku podjęcia pracy z firmą Connectis.

Minusy

- nieznany koszt w przypadku nieotrzymania pracy
- Tylko w Warszawie
- tylko dla studentów ostatnich lat kierunków technicznych: matematyki, fizyki, chemii, informatyki, elektroniki oraz dla osób z niedużym doświadczeniem zawodowym
- bardzo mało informacji dostępnych na stronie
- to nie jest bootcamp dla laików

Ocena redakcji**
3 / 10

Bootcamp programistyczny Connectis to kurs programistyczny dla studentów ostatnich lat kierunków technicznych: matematyki, fizyki, chemii, informatyki, elektroniki oraz dla osób z niedużym doświadczeniem zawodowym. To kurs również dla osób, dla których programowanie jest pasją i chciałyby w tym kierunku poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.

W programie Bootcampa:

PROJEKTOWANIE, IMPLEMENTACJA I TESTOWANIE OPROGRAMOWANIA
ZDOBYCIE WIEDZY Z ZAKRESU TECHNIK I STYLU PROGRAMOWANIA
PRAKTYCZNA REALIZACJA ZADAŃ PROGRAMISTYCZNYCH
ZDOBYCIE UMIEJĘTNOŚĆ BUDOWY I ROZWOJU APLIKACJI
RZECZYWISTE PRZYKŁADY OMAWIANE PRZEZ PROWADZĄCYCH
ELEMENTY PRACY ZESPOŁOWEJ
WYMIANA WIEDZY I NAUKA WSPÓŁPRACY

Zajęcia odbywają się w Warszawie, trwają od 1 weekendu do 4 tygodni, są całodniowe oraz bezpłatne w przypadku rozpoczęcia współpracy z firmą Connectis. Bootcamp jest zdecydowanie przeznaczony osobom już zaznajomionych z podstawowymi, a nawet zaawansowanymi technologiami. Kurs można potraktować jako praktyki, które ułatwiają zdobycie pracy jako programista w przyszłości.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2016-09-15

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27