Torii Academy: Front-end Developer

Torii Academy
Hasło reklamowe
Twoja brama do kariery programisty
Adres strony
http://toriiacademy.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery, Bootstrap
Cena regularna (PLN netto)
8500
Najniższa znana cena (PLN netto)*
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
9 miesięcy
Ile godzin nauki
250h stacjonarnie, 140h online
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
21
Tryb
Wieczorowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa

Torii Academy to rezultat współpracy dwóch liderów w swoich dziedzinach – Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będącej w ścisłej czołówce niepublicznych uczelni kształcących informatyków, oraz portalu eduweb.pl.

Dla kogo jest Bootcamp?
Bootcamp programistyczny Torii Academy skierowany jest do osób w dowolnym wieku i z dowolnym wykształceniem. Jedynym warunkiem uczestniczenia jest umiejętność logicznego myślenia, znajomość angielskiego na poziomie B1, silna motywacja, dociekliwość i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Cechy te są sprawdzane podczas testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowymi atutami są wrażliwość estetyczna, kreatywność, dbałość o szczegóły, umiejętność komunikowania się z klientem końcowym i grafikami. Tymi cechami można wykazać się i rozwijać je już w trakcie trwania kursu.

Bootcamp Front End developer jest intensywnym 9 miesięcznym kursem typu total immersion, po ukończeniu którego jego uczestnicy będą mogli podjąć pracę w zawodzie junior front-end developer w firmach informatycznych. Kurs przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania technicznego. Warunkiem przystąpienia nie są ani wiek ani poziom wykształcenia, a jedynie motywacja, umiejętność logicznego myślenia i znajomość języka angielskiego.

Kurs podzielony jest na dwie części. Po 3 miesiącach uczestnicy przygotują swój pierwszy projekt w którym wykorzystają wiedzę z dziedziny HTML/CSS i projektowania ergonomicznych interfejsów użytkownika. Kolejne 5 miesięcy to intensywna nauka Java Script i narzędzi wspomagających efektywne tworzenie kodu. W programie znalazły się Bootstrap, JQuery Angular, Git – narzędzia wspierające programowanie wykorzystywane w firmach. Całość zakończy się projektem zespołowym tworzonym pod opieką praktyków i przy współpracy z firmą informatyczną.

W trakcie trwania kursu uczestnik tworzy 3 kompletne projekty, które może włączyć do swojego portfolio. Po zakończeniu zajęć jeszcze przez 6 miesięcy są dostępne materiały online na stronie eduweb.pl. Jednak pomomo dostępu do materiałów online, ten bootcamp jest opcją dla osób mieszkających w Warszawie, ponieważ to jedyna dostępna lokalizacja. Poza tym uczestnik musi poświęcić jeszcze 100 godzin na naukę w domu. Całość trwa 9 miesięcy.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

Data publikacji: 2016-09-15

Data ostatniej modyfikacji: 2017-07-12