SDA: Java od Podstaw

Software Development Academy (SDA)
Hasło reklamowe
Adres strony
http://sdacademy.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Java, Spring
Cena regularna (PLN netto)
8499
Najniższa znana cena (PLN netto)*
7499
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
5-6 miesięcy
Ile godzin nauki
360
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
23
Tryb
Wieczorowe, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Bydgoszcz, Katowice i GOP, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

Bootcamp programistyczny “Java od Podstaw” to kurs trwający 5-6 miesięcy. Nauka jest skierowana do osób, które chcą podnieść swoje dotychczasowe kompetencje lub poznać zupełnie od zera język programowania JAVA budując przy tym swoje portfolio. Innowacyjny model łączący przedsiębiorstwa z początkującymi programistami, sprawia, że uczestnik kończąc szkolenie zyskuje możliwość zatrudnienia w dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstwach z całej Polski.

Szkolenie z zakresu programowania w języku JAVA to 360 godzin praktycznych warsztatów.

Uwaga: mimo deklarowanej liczby miast, w niektórych czasami nie odbywają się żadne szkolenia, np. w czasie aktualizacji wpisu (11.07.2017) nie było szkolenia w Poznaniu.

Program nauczania jest podzielony na bloki tematyczne:

– Wprowadzenie do programowania
– Algorytmy i struktury danych
– Metody i sposoby wytwarzania oprogramowania
– Bazy danych
– Wprowadzenie do platformy Java
– Podstawy Java
– Podstawy UML z użyciem Eclipsce
– Interfejsy graficzne
– JDBC i ORM
– JSP
– Serwery aplikacji
– Spring/Play
– UseCase

Zakres nauczania jest więc bardzo szeroki, a w porównaniu z innymi bootcampami z Javy stosunek liczby zagadnień do czasu trwania szkolenia jest niski.

Jakie są wymagania?

Szkolenie z zakresu JAVA adresowane jest do wszystkich zainteresowanych nauką programowania od zera lub próbujących sił na własną rękę. Pozostałe wymagania to zdolność do analitycznego i logicznego myślenia, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Software Development Academy gwarantuje dostęp do platformy online podczas kursu, jednak zajęcia odbywają się stacjonarnie w godzinach wieczornych lub w weekendy. Dlatego jest to bootcamp przeznaczony raczej dla osób mieszkających w większych miastach Polski albo gotowych na dojazdy.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

Data publikacji: 2016-09-15

Data ostatniej modyfikacji: 2017-07-12