Kodilla Bootcamp Front-end Developer

Kodilla (Codemy S.A.)
Hasło reklamowe
Naucz się robić strony WWW pod okiem doświadczonego Mentora i zdobądź zawód programisty!
Adres strony
https://kodilla.com/pl
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / jQuery, RWD, Bootstrap
Cena regularna (PLN netto)
3700
Najniższa znana cena (PLN netto)*
3400
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
12 tygodni
Ile godzin nauki
180-240
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
17
Tryb
Dzienne, Wieczorowe, Weekendowe
Nauka
Przez Internet
Miasto
Cały świat

Kodilla to pierwszy polski bootcamp online kształcący przyszłych programistów front-endu. Kursy są równie intensywne co szkolenia stacjonarne (wymagają poświęcenia 15-20 godzin tygodniowo), jednak znacznie wygodniejsze z powodu kształcenia w 100% przez Internet.

Bootcamp programistyczny Kodilla Front-end developer to 160-240 godzin nauki technologii HTML5, CSS3 i JavaSCript od podstaw. Jednocześnie kursanci pracują na profesjonalnym oprogramowaniu wykorzystywanym przez doświadczonych programistów (Git, Gulp, preprocesory CSS), co ma dać dodatkowe plusy na rozmowach o pracę.

Autorzy kursu nastawili się na naukę uczenia się niż na pokazywanie konkretnych technologii, co jest dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu po skończeniu kursu, uczestnik wie jak zdobywać dalszą wiedzę. W przypadku bootcampów i szkoleń nastawionych bardziej na składanie stron z gotowych elementów, brakuje nauki umiejętności dalszego samodzielnego zdobywania wiedzy.

Bootcamp podzielony jest na 12 tygodniowych modułów. Kursanci co środę dostają dostęp do nowych treści teoretycznych i fragmentów kodu (odpowiednik od kilkunastu do nawet ponad 100 stron na tydzień) opracowanych przez specjalistów na potrzeby bootcampa Kodilli. Po zapoznaniu się z materiałem, kursanci od razu robią zadania praktyczne (kilka tygodniowo) i przekazują je Mentorowi do sprawdzenia lub w celu uzyskania podpowiedzi – jest to tzw. code review (przegląd kodu), które w czasie pracy programisty przeprowadza się na takiej samej zasadzie.

Początkowo zadania robi się w edytorze Kodilli, co pozwala na skupienie się na kodzie od samego początku, z pominięciem konfiguracji serwerów czy dołączania bibliotek (co mogłoby sprawić problemy początkującym), a w dalszej części kursów uczestnicy bootcampa Kodilli bazują na Gicie, czyli programie używanym przez programistów w codziennej pracy. Dzięki temu po ukończeniu kursu są gotowi do pracy w zespole.

Kurs polecany jest szczególnie osobom z poza Warszawy oraz osób chcących połączyć naukę kodowania z pracą lub studiami – zakres materiału i długość trwania kursu zostały tak dobrane, żeby nauka umożliwiała przebranżowienie się.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

Data publikacji: 2016-10-11

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-25