Kodilla – bootcamp WordPress

Kodilla (Codemy S.A.)
Hasło reklamowe
Naucz się tworzyć strony na WordPressie i zacznij zarabiać na własny rachunek!
Adres strony
https://kodilla.com/pl
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, Bootstrap
Cena regularna (PLN netto)
3400
Najniższa znana cena (PLN netto)*
1700
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
4 tygodnie
Ile godzin nauki
100
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
34
Tryb
Dzienne, Wieczorowe, Weekendowe
Nauka
Przez Internet
Miasto
Cały świat
Plusy

Pierwsze w Polsce szkolenie z WordPressa omawiające cały system w uporządkowany sposób.

Minusy

Wymaga znajomości podstaw HTML, CSS i Bootstrapa.

Ocena redakcji**
- / 10

W Kodilli uczysz się robiąc praktyczne zadania na rzeczywistym kodzie. Wstęp teoretyczny jest ograniczany do minimum, nastawiając się na praktykę!

Co wyróżnia ten bootcamp?

Uczestnik ma bezpośredni kontakt z doświadczonymi Mentorami, którzy zjedli zęby na WordPressie. Zajęcia prowadzą krok po kroku, zgodnie z obowiązującymi trendami. Po intensywnym kursie, uczestnik potrafi samodzielnie tworzyć witryny WWW, jakich oczekują Klienci zlecający zlecenia komercyjne. Można od razu zacząć zarabiać. Oprócz wiedzy technicznej, każdy uczestnik bootcampa otrzymuje wsparcie niezbędne początkującemu freelancerowi, które pozwoli zdobyć pierwsze zlecenia.

Szkolenie trwa 4 tygodnie. W każdym tygodniu uczestnik zapoznaje się w panelu z danym materiałem szkoleniowym. Następnie wykonuje w edytorze kodu od 2 do 5 zadań tygodniowo, które Mentor akceptuje lub zgłasza do niego uwagi i sugestie (stała komunikacja przez czat, email, panel). Dodatkowo raz w tygodniu o ustalonej porze Mentor prowadzi z uczestnikiem videorozmowę 1-do-1 (45 min), podczas której można porozmawiać o bieżących problemach, celach i dobrych praktykach lub po prostu wspólnie kodować.

Bootcamp programistyczny Kodilla WordPress to pierwsze w Polsce szkolenie z WordPressa omawiające cały system w uporządkowany sposób. Dodatkowo Mentor przygotuje uczestnika do procesu rekrutacji, a w portfolio mogą znaleźć się już pierwsze prace, bo w Kodilli już podczas szkolenia można przyjmować zlecenia od realnych klientów. Bootcamp uczy obsługi WordPressa od zera, krok po kroku, jednak zalecane jest przyswojenie podstawowej wiedzy z zakresu HTML, CSS i Bootstrapa.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2016-10-24

Data ostatniej modyfikacji: 2016-10-26