Kodołamacz Front-End

Kodołamacz
Hasło reklamowe
Adres strony
http://kodolamacz.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
HTML5, CSS3, JavaScript / Node.js, JavaScript / AngularJS, RWD, Bootstrap
Cena regularna (PLN netto)
9600
Najniższa znana cena (PLN netto)*
9600
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
7 tygodni dzienne, 16 tygodni weekendowe, 7 tygodni wakacyjnie
Ile godzin nauki
256
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
37
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa
Plusy

- dobrze dobrany zakres materiału
- interesujący projekt

Minusy

- ekstremalnie mało czasu jak na taki zakres materiału
- wysoka cena za godzinę nauki
- tylko Warszawa

Ocena redakcji**
- / 10

Kim jest Front-end Developer?

Programista front-endu odpowiada za warstwę interfejsu użytkownika, czyli wynik jego pracy widzimy i obsługujemy w przeglądarce internetowej.

Wymagania wobec kandydatów

– znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku

Przed kursem

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do cześci warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

Po zakończeniu bootcampu

Uczestnik będzie umiał samodzielnie tworzyć nowoczesne aplikacje internetowe. Będzie posiadał szeroką i ugruntowaną wiedzę z zakresu obowiązujących technologii webowych oraz znał najbardziej popularne narzędzia, biblioteki i frameworki webowe. Będzie potrafił stosować wzorce i dobre praktyki programistyczne.

Trzeba przyznać, że jak na taki zakres materiału, czasu jest ekstremalnie mało. Szczególnie osoby początkujące i nieprogramujące zawodowo w żadnym języku, mogą mogą mieć problem z przejściem przez materiał. Dla porównania, na bootcampie Coders Lab o mniejszym zakresie materiału i trwającym ok. 340 godzin (z preworkiem), pojawiają się narzekania na tempo i nie każdy przechodzi szkolenie, więc tu może być podobnie. Natomiast Kodilla na podobne szkolenie przewiduje 480 godzin.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-26

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27