Kodołamacz Full-stack Developer

Kodołamacz
Hasło reklamowe
Podejmij wyzwanie i zdobądź zawód przyszłości
Adres strony
http://kodolamacz.pl
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
JavaScript / jQuery, Java
Cena regularna (PLN netto)
9600
Najniższa znana cena (PLN netto)*
9600
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
7 tygodni dzienne, 16 tygodni weekendowe, 7 tygodni wakacyjnie
Ile godzin nauki
256
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
37
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa
Plusy

- jak na razie jedyny kurs full stack (łączący frontend i backend)
- ostatni tydzień kursu jest przeznaczony na pracę nad własnym projektem
- 2 dni spotkań przeznaczonych na przygotowanie do pracy jako programista

Minusy

- bardzo mało czasu jak na taki zakres materiału
- kurs jest prowadzony tylko w Warszawie
- brak gwarancji pracy

Ocena redakcji**
- / 10

Bootcamp Full-stack Kodołamacza to oferta dla osób znających amatorsko podstawy Javy, które chcą zostać zawodowymi programistami i zdobyć kwalifikacje Full-stack developera oraz dla programistów Javy na stanowiskach juniorskich, którzy chcą rozwinąć posiadane umiejętności i zdobyć nowe w obszarze technologii frontendowych, co pozwala na prace na stanowisku back end Java Developer lub Full-stack Developer.

Czyli de facto nie jest to oferta taka jak typowy bootcamp Java, na którym uczestnicy poznają technologie javowe od podstaw.

Bootcamp Full-stack to nowość na rynku przygotowująca do pracy w charakterze Full-stack Java Developera. Osoba o takim profilu zawodowym to specjalista posiadający szeroką wiedzę, która umożliwia pracę na dowolnej warstwie stosu technologicznego m.in z zakresu technologii backendowych i frontendowych, baz danych, komunikacji sieciowej, interfejsu użytkownika czy bezpieczeństwa. Bootcamp Full-stack obejmuje zarówno programowanie interfejsu użytkownika jak i tworzenie logiki biznesowej oraz dostępu do danych w oparciu o język Java oraz dedykowane mu frameworki i narzędzia.

Moim zdaniem zakres materiału jest bardzo duży jak na tak krótki bootcamp – same bootcampy javove potrafią trwać po ponad 400 godzin, a front-endowe 200-300, więc połączenie ich w jednym, 256-godzinnym bootcampie wydaje się ciężkie, nawet jeśli założymy, że kursanci znają już podstawy Javy. Z pewnością konieczne będzie dalsze douczanie się, i to w dużym zakresie.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27