Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Polsce pojawiły się dwie firmy oferujące bootcampy z data science – CodeSkills i Kodołamacz. Program w obydwu jest podobny: statystyka, Git, wizualizacja danych, języki […]

Jędrzej Nowak
Jędrzej Nowak
4 lat temu

Codeskills zastrzega sobie w umowie możliwość przełożenia kursu z powodu braku uczestników i potrafi z tego prawa skorzystać nawet w piątek, gdy kurs rozpoczyna się w poniedziałek. I do takiego czwartku czy piątku jedyną oznaką, że brakuje uczestników jest to, że nie przesyłają materiałów do preworku, czyli gdyby udało im się zabrać grupę na ostatnią chwilę to pewnie na zrobienie preworku miałoby się aż jeden cały weekend.

kontakt@bootcampy.pl/bootcampy/
kontakt@bootcampy.pl/bootcampy/
4 lat temu
Reply to  Jędrzej Nowak

Dzięki za informację. z jednej strony to nie w porządku ze strony Codeskills, ale z drugiej ich rozumiem. Data Science to bardzo niszowy temat i może być ciężko zebrać odpowiednio dużą grupę osób. Rozwiązaniem pewnie byłoby podniesienie cen, żeby opłacało się poprowadzić szkolenie nawet przy mniejszej grupie.

No i na pewno wypadałoby jasno i wyraźnie o tym poinformować uczestników.

Jędrzej Nowak
Jędrzej Nowak
4 lat temu

Napisałem tutaj, bo to ta sama szkoła, ale moje doświadczenia dotyczą bootcampu programistycznego.

Tomek
Tomek
3 lat temu

Według mnie najlepiej skonstruowane szkolenie na rynku. Nie wiem, jak jest z tym przekładaniem, o którym pisze kolega, ale u mnie kurs ruszył o czasie i niedawno się skończył (brałem udział w weekendowym). Obecnie szukam pracy i zaskakujące jest to, że odzew od firm jest spory. Jak znajdę już nową pracę, to na pewno będę mógł napisać coś więcej, ale obecnie na pewno mogę polecić ten kurs.