Akademia 108 organizuje warsztaty na Uniwersytecie Jagiellońskim

18 kwietnia odbyły się warsztaty z programowania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajęcia organizowane przez Akademię 108 i Sekcji Karier UJ pt.”Dlaczego warto zostać programistą?” były bardziej teoretyczne. Kolejne spotkanie odbędzie się 22 kwietnia i będzie miało charakter warsztatowy. Tematem będzie: „Podstawy języka HTML i narzędzia współczesnego kodera”.

Akademia 108

Akademia 108 tworzymy program edukacyjny dopasowany do potrzeb uczestników kursów. Firma specjalizuje się w kursach o tematyce Front-End Developer oraz Back-End Developer. Kursy są przeznaczone dla osób początkujących, chcących obrać nową ścieżkę kariery zawodowej. Główne założenia i cele systemu nauczania w CodeBootcamp to wystarczająca ilość teorii oraz maksimum praktyki. Trenerzy Akademii 108 to programiści z […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.