Akademia 108 startuje z Codevening

Akademia 108 i Code Bootcamp organizują wydarzenie towarzysko-technologiczne „Codevening – dobry wieczór z kodowaniem”. Mentorzy mają zamiar pokzać jak w godzinę zakodować funkcjonalną i estetyczną stronę internetową.

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy. Należy przynieść ze sobą własnego laptopa.

Akademia 108

Akademia 108 tworzymy program edukacyjny dopasowany do potrzeb uczestników kursów. Firma specjalizuje się w kursach o tematyce Front-End Developer oraz Back-End Developer. Kursy są przeznaczone dla osób początkujących, chcących obrać nową ścieżkę kariery zawodowej. Główne założenia i cele systemu nauczania w CodeBootcamp to wystarczająca ilość teorii oraz maksimum praktyki. Trenerzy Akademii 108 to programiści z […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.