Coderpro rozpoczyna zapisy na „Programowanie od zera”

Coderspro dodaje do swojej oferty kursProgramowanie od zera”, który zacznie się 11 czerwca w Gdańsku. Jest to kurs dla początkujących, odbywający się w weekendy i w tygodniu po godzinach. Koszt kursu: 2600 zł.

CodersPro

Coderspro ma za zadanie nie tylko wprowadzić ludzi do świata informatyki. Ale też, za pomocą intensywnych i specjalnie przygotowanych kursów, już w kilka miesięcy uczynić z nich w pełni wyedukowanych i certyfikowanych front-end developerów. Bootcampy prowadzone przez tę firmę: Podstawy Programowania Front-end Developer Mobile Developer Kursy są prowadzone w Gdańsku w trybie zaocznym. Po skończonym […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.