Eduweb.pl dodaje kurs HTML i CSS od podstaw

Kurs składa się z części teoretycznej z zakresu tworzenia stron internetowych z pomocą HTML i CSS. Pierwsza część to esencja wiedzy z najważniejszych aspektów tworzenia markupu, składni, znaczników oraz nowej semantyki w HTML5. Druga część kursu to tematyka związana jest z wykorzystaniem omówionych wcześniej pojęć oraz tworzeniem od podstaw pierwszej strony Internetowej.

Kurs jest dostępny online.
Czas trwania: 7 godzin 40 minut
Koszt: 79 zł.

Eduweb.pl

Eduweb.pl to strona internetowa z kursami wideo tworzenia grafiki, stron www, postprodukcji video i wiele innych. Wszystkie bootcampy są dostępne online, trwają kilka tygodni i są połączone z ćwiczeniami oraz zadaniami w grupie. Część zajęć i konsultacje są prowadzone na żywo, resztę materiałów otrzymuje się w formie wideo kursów online. Bootcampy skierowane są do osób […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.