Kurs Data Science od CodeSkills

CodeSkills dodaje do swojej oferty kurs Data Science.

Kurs odbywa się w trybie wieczorowym lub weekendowym w Warszawie. Program przewiduje 240h nauki.
Koszt kursu: 8600 zł
Pierwsza edycja rusza 25.03.2017 r.

CodeSkills

Programiści od wielu lat są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych, jednak na polskim rynku wciąż brakuje specjalistów z tej branży. Szkoła Programowania CodeSkills to odpowiedź na zapotrzebowanie firm. CodeSkills od 2009 roku szkoli programistów, z których wielu pracuje dziś w rozpoznawalnych korporacjach, a niektórzy otworzyli własne firmy. Kursy programistyczne w szkole CodeSkills mają formę […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.

 • Pingback: Data Science: nowy kierunek bootcampów? – Bootcampy programistyczne()

 • Jędrzej Nowak

  Codeskills zastrzega sobie w umowie możliwość przełożenia kursu z powodu braku uczestników i potrafi z tego prawa skorzystać nawet w piątek, gdy kurs rozpoczyna się w poniedziałek. I do takiego czwartku czy piątku jedyną oznaką, że brakuje uczestników jest to, że nie przesyłają materiałów do preworku, czyli gdyby udało im się zabrać grupę na ostatnią chwilę to pewnie na zrobienie preworku miałoby się aż jeden cały weekend.

  • kontakt@bootcampy.pl

   Dzięki za informację. z jednej strony to nie w porządku ze strony Codeskills, ale z drugiej ich rozumiem. Data Science to bardzo niszowy temat i może być ciężko zebrać odpowiednio dużą grupę osób. Rozwiązaniem pewnie byłoby podniesienie cen, żeby opłacało się poprowadzić szkolenie nawet przy mniejszej grupie.

   No i na pewno wypadałoby jasno i wyraźnie o tym poinformować uczestników.

   • Jędrzej Nowak

    Napisałem tutaj, bo to ta sama szkoła, ale moje doświadczenia dotyczą bootcampu programistycznego.

 • Tomek

  Według mnie najlepiej skonstruowane szkolenie na rynku. Nie wiem, jak jest z tym przekładaniem, o którym pisze kolega, ale u mnie kurs ruszył o czasie i niedawno się skończył (brałem udział w weekendowym). Obecnie szukam pracy i zaskakujące jest to, że odzew od firm jest spory. Jak znajdę już nową pracę, to na pewno będę mógł napisać coś więcej, ale obecnie na pewno mogę polecić ten kurs.