Nowy Bootcamp od Kodilli

Bootcamp WordPress to nowy, intensywny kurs tworzenia stron internetowych organizowany przez Kodillę. Kurs to 4 tygodnie nauki online pod okiem doświadczonych Mentorów. Zdobyta wiedza na Bootcampie pomoże zdobyć pracę jako freelancer-webdeveloper.

Więcej na stronie https://kodilla.com/pl/bootcamp/wordpress/

Kodilla (Codemy S.A.)

Kodilla to firma oferująca pierwszy polski bootcamp online kształcący przyszłych programistów front-endu. Pomysł na startup narodził się w 2012 pod nazwą Codemy. Następnie firma przekształciła się w spółkę akcyjną i przeszła rebranding, w wyniku którego w 2015 roku powstała Kodilla. Od tego czasu firma zdobywa coraz większe udziały w rynku bootcampów programistycznych, szybko zbliżając się do pozycji […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.