SDA wprowadza bootcamp z gwarancją pracy

Trwa rekrutacja na nowy kurs programowania Java od Software Development Academy. Jest to kurs z gwarancją zatrudnienia na umowę o pracę w firmie Sapiens.

Start kursu: 03.07.2017 r.
Język programowania: Java
Czas trwania: 119 godzin
Tryb zajęć: wieczorowo-zaoczny (pon.-czw. 17.30-21.00, sob. 9:00-16:00)
Koszt: 1667 zł (wartość kursu to 6667 zł, ale 75% kosztów pokrywa firma Sapiens) Aktualizacja: przed rozpoczęciem szkolenia radzę się zapoznać z umową, czy nie ma w niej kar finansowych za niedostanie się do Sapiens (kary miały miejsce w przypadku podobnej oferty z Ericssonem, jak doniosła nam jedna z czytelniczek).
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na 18 miesięcy.

Niestety szkolenie jest organizowane stacjonarnie od poniedziałku do czwartku + sobota w Katowicach. Na stronie internetowej widnieje informacja, że jest to kurs od podstaw, jednak wczytując się w ofertę okazuje się, że trzeba mieć za sobą pierwsze, hobbystyczne doświadczenia z programowaniem i posiadać wykształcenie (około)techniczne, co znacząco ogranicza liczbę potencjalnych odbiorców.

Software Development Academy (SDA)

Software Development Academy jest pierwszą w Polsce Akademią Programowania. Wszystkie kursy pozwalają od zera nauczyć się programowania. Szkolenia oraz merytoryka realizowanych warsztatów są przygotowywane w oparciu o potrzeby pracodawców i konsultowane z ekspertami, którzy na co dzień zarządzają zespołami programistów. Podczas kilkumiesięcznych szkoleń uczestnicy stopniowo poznają zagadnienia programistyczne. Dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom oraz pozyskanemu doświadczeniu […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.