Startuje kolejna edycja kursu dziennego InfoShare Academy

Już 9 maja startuje kolejna edycja kursu dziennego Junior Front-end Developer. Kurs odbędzie się w Gdańsku, od poniedziałku do piątku, godz. 9.00 – 17.00. Koszt: 9600 zł brutto.

Infoshare Academy

Infoshare Academy to firma prowadząca szkolenia bootcamp w Gdańsku i Warszawie w trybie dziennym i zaocznym. Bootcampy prowadzone przez tę firmę: Front-end Czyli kombinacja języków HTML, CSS i JavaScript, obsługiwanych przez przeglądarkę internetową. Zawierają się w nich czcionki, rozwijane menu, slidery, formularze kontaktowe, przejścia między elementami strony, obiekty interaktywne. Po kursie zdobędziesz wiedzę i umiejętności, […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.