Wyjazdowy bootcamp w Codeskills

Codeskills ponawia ofertę bootcampu wyjazdowego w miejscowości Serpelice nad Bugiem. Bootcamp przeznaczony jest dla osób, które chcą poznać nowy język programowania i jednocześnie odpocząć, korzystając z atrakcji rekreacyjno-rozrywkowych, takich jak m.in. szkoła survivalu, zjazdy na linie nad Bugiem, rejsy statkiem, spływy tratwami czy basen.

Cena to 4590 złotych za 60 godzin nauki rozłożonych na półtora tygodnia (76 złotych za godzinę).

Porównaj ceny bootcampów »

Cena obejmuje nocleg, wyżywienie, imprezę integracyjną. Nie obejmuje dojazdów ani dodatkowych atrakcji.

W czasie bootcampa, kursanci nauczą się podstaw HTML-a i CSS-a oraz Javy (ważniejsze zagadeniania: programowanie obiektowe, kolekcje, bazy danych, programowanie funkcyjne).

W zeszłe wakacje Codeskills miał jedną edycję dla 5 osób. W tym roku planuje dwie-trzy edycje w grupach ok. 8-12 osobowych.

Organizator zapewnia salę szkoleniową, a kursanci pracują na własnych laptopach.

Edycja zeszłoroczna była dla osób, które już miały pracę i interesuje je szkolenie z Javy. Dlatego w tym przypadku trudno mówić o statystykach dotyczących skuteczności w poszukiwaniu pracy.

Biorąc pod uwagę czas trwania bootcampa, również w tej edycji bootcampem powinny zainteresować się przede wszystkim osoby znające już jakiś język programoania.

CodeSkills

Programiści od wielu lat są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych, jednak na polskim rynku wciąż brakuje specjalistów z tej branży. Szkoła Programowania CodeSkills to odpowiedź na zapotrzebowanie firm. CodeSkills od 2009 roku szkoli programistów, z których wielu pracuje dziś w rozpoznawalnych korporacjach, a niektórzy otworzyli własne firmy. Kursy programistyczne w szkole CodeSkills mają formę […] więcej

Powiązane wpisy

Disclaimer: staram się, żeby wszystkie informacje były aktualne na dzień ich publikacji, chociaż czasem jest to trudne, jeśli firmy oferujące szkolenia/bootcampy na własnych stronach umieszczają sprzeczne dane, podają niejasne informacje lub nawet naciągają fakty. Jeśli jakieś informacje są nieprawidłowe lub nieaktualne, proszę o kontakt przez e-mail kontakt@bootcampy.pl - zaktualizuję informacje. Pamiętaj też, że oferty stale się zmieniają, a dbanie o ich aktualność nie jest proste, jeśli chce się to robić dobrze.