CodeSkills – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa CodeSkills? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym CodeSkills? Opinie uczestników są ważne dla wielu osób zainteresowanych tym bootcampem, więc podziel się swoją opinią!

Akademia 108 – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Akademia 108? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Akademia 108? Opinie uczestników są ważne dla wielu osób zainteresowanych tym bootcampem, więc podziel się swoją opinią!

CodersTrust Polska – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa CodersTrust Polska? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym CodersTrust Polska? Podziel się swoją opinią.

Torii Academy – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Torii Academy? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Torii Academy? Podziel się swoją opinią.

Connectis_ – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Connectis_? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Connectis_? Podziel się swoją opinią.

CodersPro – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa CodersPro? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym CodersPro? Podziel się swoją opinią.

Kodołamacz – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Kodołamacz? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Kodołamacz? Podziel się swoją opinią.

Code:Me – Opinia

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Code:Me? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Code:Me? Podziel się swoją opinią.

Codecool – Opinia

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Codecool? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Codecool? Podziel się swoją opinią.

Kodologia – Opinie (CodeQuack)

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Kodologia (dawniej CodeQuack)? Co im się podoba?

Kodologia oferuje całkiem szeroki zakres kursów (Python, Ruby, Java, JavaSCript nawet SQL), jednak niespecjalnie słychać o bootcampach z firmy. Jeśli brałeś udział w bootcampie programistycznym Kodologii lub CodeQuack? Podziel się swoją opinią.