Coders Lab – Opinie

„Płaci się, jest to towar ekskluzywny, ale trzeba dać coś od siebie” – tak można podsumować opinię o Coders Lab. Zapraszam do obejrzenia i przeczytania najciekawszych fragmentów.

Te szkoły robią bardzo dużo dobrego i ja im bardzo kibicuję. Dzięki takim przedsięwzięciom ludzie zmieniają swoje życie na lepsze.

Z czym można porównać koszt nauki programoania? Np. z językiem angielskim albo z korepetycjami. Jeśli zobaczymy, ile godzin nauki dostajemy, to się okazuje, że koszt nauki jest mniejszy niż płacicie studentowi za naukę przed maturą. To się robi miesiącami i ten tryb polecam najbardziej.

Jeśli ktoś zainwetuje teraz w kurs programowania (…), jest prawdopodobne, że znajdzie pracę o chociaż 1.000 złotych miesięcznie lepiej płatną niż ma obecnie. Już po roku wychodzimy na plus i z każdym miesiącem zarabiamy.

Nie każdy ma czas na studia, dla niektórych może kuż być za późno. Nie każdy może mieć siły, tyle samozaparcia i chęci, żeby uczyć się samemu. Szkoły programowania pozwalają dobrać materiał do nauki i pokierować w kierunku dalszej samorozwoju. Studia są dobre, jeśli zrobi się je świadomie, ale nie każdy ma na to czas.

W szkole programowania nauka trwa 3-6 miesięcy i w tym czasie mamy tylko to, co jest potrzebne w pracy programisty. To jest prosty materiał, wymagany do pracy na poziomie programisty Junior. Studia dają więcej, ale trzeba więcej czasu.

Szkoła programowania jest jak dobry garnitur: płaci się, jest to towar ekskluzywny, ale trzeba dać coś od siebie.

Co prawda opinia to opłacony przez Coders Lab materiał sponsorowany, ale warto poznać tę opinię.

Całość opinii w video umieszczonym na standardowej licencji YouTube.

CodersLab Szkoła Programowania

Coders Lab to Szkoła Programowania, oferująca kursy typu bootcamp. Poza kursami typu bootcamp organizowane są również kursy na zamówienie z różnych języków programowania zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, pragnących poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności. CodersLab jest szkołą oferującą intensywne kursy programowania – „Zostań programistą Front-end” oraz „Zostań programistą Back-end”. Są to kursy od postaw […] więcej