CodeSkills – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa CodeSkills? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym CodeSkills? Opinie uczestników są ważne dla wielu osób zainteresowanych tym bootcampem, więc podziel się swoją opinią!

CodeSkills

Programiści od wielu lat są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych, jednak na polskim rynku wciąż brakuje specjalistów z tej branży. Szkoła Programowania CodeSkills to odpowiedź na zapotrzebowanie firm. CodeSkills od 2009 roku szkoli programistów, z których wielu pracuje dziś w rozpoznawalnych korporacjach, a niektórzy otworzyli własne firmy. Kursy programistyczne w szkole CodeSkills mają formę […] więcej

 • Gość

  Radziłbym się zastanowić nad jakąś firmą, która specjalizuje się w nauce programowania. CodeSkills to podrzędny projekt strony z opiniami, w dodatku uczący mydła i powidła.

  • Weronika Pyrko

   Bzdury. Codeskills jest projektem tej firmy, ale specjalizuje się w kursach programowania. W dodatku w bardzo dobrych kursach – wiem, bo po pierwsze sama skończyłam taki kurs, a po drugie – skończyło go także dwoje moich znajomych. Dziwi mnie, że komuś się chce wypisywać takie rzeczy, skoro ewidentnie widać, że na kursie nie był.

 • Tomek

  Ja byłem na kursie Data Science u nich i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem, dlaczego ktoś pisze „podrzędny” projekt – dla mnie to akurat był najlepszy kurs na rynku (zwłaszcza pod względem programu). Mój znajomy z kolei kończył bootcamp Backendowy i też mówił, że naprawdę dobry. Na Facebooku polecał zwłaszcza trenera Piotra Kanię.