Infoshare Academy – Opinie

Niestety Infoshare Academy nie udostępnił żadnej opinii kursanta, natomiast pojawił się materiał od jednej z pracownic. Dobrze zobaczyć, jak wygląda praca szkoły programowania od wewnątrz.

Paulina zajmuje się sprawami organizacyjnymi, nadzorowaniem mentorów, koordynuje biuro, rekrutuje kandydatów, załatwia współprace i gadżety, żeby się pokazać na konferencjach czy rozwiesić plakaty.

Dzień pracy wygląda tak, że przychodzą, ogarniam salę, żeby była czysta dla kursantów, otwieram komputer i się okazuje, że idę na śniadanie, bo nie chcę patrzeć na te wszystkie maile, które są na mojej skrzynce ;). Jak zjem śniadanie, to już mogę pracować.

Lubię trochę kodzić. Lubię wymyślać projekty graficzne, takie jak plakaty i ulotki, lubię się dogadywać z ludźmi, żeby się pokazywać na konferencjach. Lubię pokazywać kandydatom, że mogą tu przyjść i zmienić swoje życie.

Na pewno doradziłabym urzestnikom kursów, żeby sami popróbowali coś, tzn. jakieś online’owe kursy, żeby zobaczyli czy w ogóle programowanie jest dla nich, czy to jest to, co chcą robić w życiu, bo to nie jest tak, że nauczysz się i jesteś programistą i jest super.

To wymaga dużo pracy, dużo poświęcenia, poświęcenia dużej ilości czasu, bo cały czas trzeba się uczyć, poznawać nowe technologie.

Całość opinii w video umieszczonym na standardowej licencji YouTube.

Infoshare Academy

Infoshare Academy to firma prowadząca szkolenia bootcamp w Gdańsku i Warszawie w trybie dziennym i zaocznym. Bootcampy prowadzone przez tę firmę: Front-end Czyli kombinacja języków HTML, CSS i JavaScript, obsługiwanych przez przeglądarkę internetową. Zawierają się w nich czcionki, rozwijane menu, slidery, formularze kontaktowe, przejścia między elementami strony, obiekty interaktywne. Po kursie zdobędziesz wiedzę i umiejętności, […] więcej