Torii Academy – Opinie

Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Torii Academy? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Torii Academy? Podziel się swoją opinią.

Torii Academy

Torii Academy to rezultat współpracy trzech liderów w swoich dziedzinach – Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będącej w ścisłej czołówce niepublicznych uczelni kształcących informatyków, portalu eduweb.pl, który od 10 lat dostarcza profesjonalne wideo kursy online dla aspirujących grafików i programistów oraz partnera biznesowego CONNECTIS_ zapewniającego naturalne przedłużenie procesu edukacji w najbardziej prestiżowych projektach IT w […] więcej

  • Janusz

    Sekcja html css w porządku z omówieniem większości dokumentacji. JS moim zdaniem słabo. Dodatkowo problemy organizacyjne. Płaci się stosunkowo dużo i z tego względu wymagałbym lepszej organizacji. Na początku czarowali że Connectis od razu chce wszystkich zatrudniać. Spotkania rekrutacyjne w ogóle się nie odbyły a reprezentant tejże firmy nawet nie pojawił się na końcowych prezentacjach projektów. Wiele kwestii organizacyjnych trzeba było „wydusić”.