Connectis_

CONNECTIS_ jest spółką technologiczną świadczącą usługi z zakresu outsourcingu specjalistów, zespołów projektowych oraz procesów IT.

CONNECTIS_ łączy wyjątkowe doświadczenie, kompleksową znajomość branży oraz kompetencje specjalistów z klientami, aby pomóc im usprawniać projekty informatyczne i zwiększać wydajność procesów biznesowych. Firma współpracuje na szeroką skalę z liderami branżowymi w całej Europie z sektora finansowego, IT oraz telekomunikacyjnego.

Produkty:

Outsourcing specjalistów
Budowanie zespołów
Rozwijanie oprogramowania
Testowanie oprogramowania
Help Desk

Firma oferuje również kursy programistyczne dla studentów ostatnich lat kierunków technicznych: matematyki, fizyki, chemii, informatyki, elektroniki oraz dla osób z niedużym doświadczeniem zawodowym. Zajęcia odbywają się w Warszawie, trwają od 1 weekendu do 4 tygodni, są całodniowe oraz bezpłatne w przypadku rozpoczęcia współpracy z firmą Connectis.

Wpisy dotyczące Connectis_

Opinie o Connectis_

  • Nauka programowania może sprawiać problemy, ale bez wątpienia jest też satysfakcjonująca. Jakie problemy stają przed uczestnika mi bootcampa Connectis_? Co im się podoba? Brałeś udział w bootcampie programistycznym Connectis_? Podziel się swoją opinią. czytaj dalej