Eduweb.pl

Eduweb.pl to strona internetowa z kursami wideo tworzenia grafiki, stron www, postprodukcji video i wiele innych. Wszystkie bootcampy są dostępne online, trwają kilka tygodni i są połączone z ćwiczeniami oraz zadaniami w grupie. Część zajęć i konsultacje są prowadzone na żywo, resztę materiałów otrzymuje się w formie wideo kursów online. Bootcampy skierowane są do osób w dowolnym wieku i z dowolnym wykształceniem. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest silna motywacja, dociekliwość i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

Podczas bootcampu w specjalizacji webdeveloper można nauczyć się projektować strony WWW kładąc nacisk na kodowanie, standardy HTML, server- oraz client-side i bazy danych. Technologie, które są omawiane w ramach tej ścieżki to między innymi HTML5 i CSS3, JavaScript i jQuery, PHP czy ASP.NET, systemy CMS jak WordPress oraz języki bazodanowe. W czasie kursu uczestnik zdobywa kolejne odznaki, a także Certyfikaty Eduweb Praktyk, a nawet atrakcyjne nagrody.

Warsztaty Online działają na platformie Eduweb Live i są to cykliczne spotkania organizowane kilka / kilkanaście razy w miesiącu, na których prowadzone są szkolenia na żywo przez internet. Można w nich uczestniczyć z każdego miejsca na Świecie. Warsztaty są również utrwalane w jakości HD i dostępne dla abonentów na platformie Eduweb Live. W Warsztatach może uczestniczyć aktywnie wiele osób, zadawać pytania, porozumiewać się na chacie oraz korzystać z plików źródłowych. Ekspert, który tłumaczy konkretne zagadnienia korzysta z kamery i mikrofonu, jak również udostępnia swój pulpit pokazując poszczególne operacje. W ramach Warsztatów prowadzone są, poza sesjami merytorycznymi, które kończą się serią pytań i odpowiedzi, również sesje konsultacyjne w ramach których ekspert z danej dziedziny pozostaje do dyspozycji klientów.

Kursy i Warsztaty można wygodnie oglądać na większości nowoczesnych urządzeń. Przygotowane są także aplikacje dla platform iOS oraz Windows.

W ofercie Eduweb.pl na życzenie są również prowadzone szkolenia zamknięte dla firm, gdzie zakres tematyczny jest dobierany do konkretnych potrzeb.

Wpisy dotyczące Eduweb.pl