Niestety nie znaleźliśmy kursów Eduweb.pl

Eduweb.pl to strona internetowa z kursami wideo tworzenia grafiki, stron www, postprodukcji video i wiele innych. Wszystkie bootcampy są dostępne online, trwają kilka tygodni i są połączone z ćwiczeniami oraz zadaniami w grupie. Część zajęć i konsultacje są prowadzone na żywo, resztę materiałów otrzymuje się w formie wideo kursów online. Bootcampy skierowane są do osób w dowolnym wieku i z dowolnym wykształceniem. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest silna motywacja, dociekliwość i umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

Podczas bootcampu w specjalizacji webdeveloper można nauczyć się projektować strony WWW kładąc nacisk na kodowanie, standardy HTML, server- oraz client-side i bazy danych. Technologie, które są omawiane w ramach tej ścieżki to między innymi HTML5 i CSS3, JavaScript i jQuery, PHP czy ASP.NET, systemy CMS jak WordPress oraz języki bazodanowe. W czasie kursu uczestnik zdobywa kolejne odznaki, a także Certyfikaty Eduweb Praktyk, a nawet atrakcyjne nagrody.

Warsztaty Online działają na platformie Eduweb Live i są to cykliczne spotkania organizowane kilka / kilkanaście razy w miesiącu, na których prowadzone są szkolenia na żywo przez internet. Można w nich uczestniczyć z każdego miejsca na Świecie. Warsztaty są również utrwalane w jakości HD i dostępne dla abonentów na platformie Eduweb Live. W Warsztatach może uczestniczyć aktywnie wiele osób, zadawać pytania, porozumiewać się na chacie oraz korzystać z plików źródłowych. Ekspert, który tłumaczy konkretne zagadnienia korzysta z kamery i mikrofonu, jak również udostępnia swój pulpit pokazując poszczególne operacje. W ramach Warsztatów prowadzone są, poza sesjami merytorycznymi, które kończą się serią pytań i odpowiedzi, również sesje konsultacyjne w ramach których ekspert z danej dziedziny pozostaje do dyspozycji klientów.

Kursy i Warsztaty można wygodnie oglądać na większości nowoczesnych urządzeń. Przygotowane są także aplikacje dla platform iOS oraz Windows.

W ofercie Eduweb.pl na życzenie są również prowadzone szkolenia zamknięte dla firm, gdzie zakres tematyczny jest dobierany do konkretnych potrzeb.

Warto przeczytać

Jak wybrać najlepszą giełdę kryptowalut?
Jak wybrać najlepszą giełdę kryptowalut?

W dzisiejszych czasach kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, a giełdy kryptowalut to miejsca, gdzie […]

Ścieżki rozwoju w IT – jak wybrać drogę i rozwijać swoją karierę
Ścieżki rozwoju w IT – jak wybrać drogę i rozwijać swoją karierę

Praca testera, jak i programisty to jedne z najbardziej rozwojowych zawodów na świecie. W branży […]

Tworzenie aplikacji bez umiejętności programowania
Tworzenie aplikacji bez umiejętności programowania

W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców poszukuje możliwości na zredukowanie kosztów własnej działalności np. poprzez zmniejszenie […]

Jak wybrać najlepszy hosting dla biznesu online?
Jak wybrać najlepszy hosting dla biznesu online?

Co to jest hosting i dlaczego firmy go potrzebują? Hosting to proces udostępniania zasobów pamięci […]

Zarobki programistów – ile zarabia programista w 2022 roku?
Zarobki programistów – ile zarabia programista w 2022 roku?

Już od dawna mówi się, że branża IT jest jedną z najlepiej rozwijających się w […]

AI SEO Content Generator