Akademia 108: PRO Java Script Developer

Akademia 108
Hasło reklamowe
Zakoduj swoją przyszłość
Adres strony
http://akademia108.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
JavaScript / jQuery
Cena regularna (PLN netto)
Najniższa znana cena (PLN netto)*
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
8 tygodni
Ile godzin nauki
80
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
0
Tryb
Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Plusy

Jest to oferta dla osób już programujących, chcących rozwijać swoje umiejętności.

Minusy

- brak podstawowych informacji o bootcampie (cena, miejsce, termin)
- Na stronie jest mało informacji dotyczących sposobu prowadzenia kursów, brak indywidualnego wsparcia mentora, brak możliwości tworzenia projektów podczas kursu.

Ocena redakcji**
- / 10

Czego nauczysz się na kursie?

JAVASCRIPT

Poznasz zaawansowane możliwości programowania w języku JavaScript. Dowiesz się w jaki sposób efektywnie stawiać czoła wyzwaniom przed którymi stoją współcześni developerzy tworząc dynamiczne interfejsy użytkownika. Jedną z najważniejszych cech dobrego programisty jest otwarty i kreatywny umysł, gotowy zmierzyć się ze stawianymi przed nim wyzwaniami. Zestaw zagadnień i funkcjonalności, które będziesz miał okazję zaprogramować, pozwoli Ci poznać praktyczne aspekty pracy JavaScript developera i nauczy Cię konstruktywnego wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie kursu.

ANGULAR

Specjaliści zajmujący się AngularJS są obecnie najbardziej pożądanymi pracownikami w firmach zajmującymi się front-end developmentem. AngularJS jest frameworkiem języka JavaScript stworzonym przez Google, wykorzystywanym do budowania dynamicznych aplikacji działających w oknie przeglądarki. Pokażemy Ci jak piękna, szybka i funkcjonalna może być aplikacja internetowa. Poznasz najważniejsze elementy AngularJS i wykorzystując je zbudujesz w pełni funkcjonalną aplikację typu SPA (Single Page Application).

Kurs dla osób ze znajomością języka angielskiego, zdecydowanie dla osób już znających podstawy programowania i języka Java. Kurs odbywa się tylko zaocznie przez 8 weekendów. Niestety na stronie internetowej jest mało informacji dotyczącej przebiegu kursu. W trakcie trwania bootcampa uczestnik nie otrzymuje indywidualnego wsparcia mentora i nie tworzy projektów, które mógłby włączyć do portfolio.

Uwaga: niska ocena tego bootcampu wynika z braku podstawowych informacji takich jak cena, miejsce, termin, dokładny zakres szkolenia. Ocena zostanie zmieniona, jeśli na stronie pojawią się informacje.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2016-09-15

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27