Coders Lab Back-end Python

CodersLab Szkoła Programowania
Hasło reklamowe
Adres strony
http://coderslab.pl/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Python, Bazy danych
Cena regularna (PLN netto)
9800
Najniższa znana cena (PLN netto)*
9800
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
6 tygodni stacjonarnie
Ile godzin nauki
240
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
40
Tryb
Dzienne
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
- / 10

Bootcamp Back-end skupiony na technologii Python. Prowadzony od podstaw, dla początkujących. Całość nauki trwa 6 tygodni, natomiast na półmetku przewidziana jest tygodniowa przerwa na przyswojenie zdobytej do tego czasu wiedzy.

Po pierwszym tygodniu wprowadzającym laika w świat programowania zaplanowane jest wdrożenie pojęcia OOP (programowania obiektowego) oraz zapoznanie się z obsługa baz danych. W kolejnych modułach będziecie mieli okazje zapoznać się z najpopularniejszym frameworkiem Pythona – Django oraz językiem JavaScript.

Tydzień piąty przewiduje dalsze rozwijanie umiejętności w Django, natomiast ostatni, warsztatowy poświęcony jest na realizacje projektu końcowego do portfolio kursanta.

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-26

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-27