Infoshare Academy Junior Java Developer

Infoshare Academy
Hasło reklamowe
Adres strony
http://infoshareacademy.com/
Adres oferty
Zobacz ofertę
Technologie
Java
Cena regularna (PLN netto)
7967
Najniższa znana cena (PLN netto)*
7967
Czas trwania (tygodnie/miesiące)
Ile godzin nauki
320
Cena za godzinę nauki (PLN netto)
24
Tryb
Dzienne, Weekendowe
Nauka
Stacjonarnie
Miasto
Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Katowice i GOP
Plusy
Minusy
Ocena redakcji**
- / 10

Dla Kogo?

Szkolenie Junior Java Developer jest dla osób, które potrafią programować w innym języku, np. Python, JavaScript, PHP i mają podstawową wiedzę lub doświadczenie w technologiach front-endowych (HTML/CSS).

W jaki sposób?

Dwadzieścia weekendów (w trybie zaocznym) lub dwa miesiące (w trybie stacjonarnym dziennym) podczas których poznasz technologie i narzędzia niezbędne w pracy dobrego programisty. Wszystkie zajęcia mają formę warsztatową i prowadzone są przez doświadczonych praktyków, specjalistów w wybranych zagadnieniach. W trakcie dnia szkoleniowego nabytą wiedzę od razu wykorzystasz podczas ćwiczeń, a potem również w projekcie zespołowym, który będzie mógł stać się elementem Twojego portfolio. Poznasz też przydatne narzędzia i nauczysz się dobrych praktyk programowania. Na bieżąco, poprzez testy sprawdzające i obserwację Twojej pracy przy realizacji projektów, będziemy weryfikowali stopień przyswojenia przez Ciebie wiedzy i motywowali do dalszej intensywnej pracy. A wszystko po to, żeby jak najlepiej przygotować Cię do pracy na stanowisku Junior Java Developera.


W skrócie:

– kurs dla entuzjastów programowania, dla osób chcących zmienić zawód
– tryb stacjonarny lub zaoczny,
– zajęcia w kilku miastach w Polsce

*Najniższa znana cena to informacja o najtańszej cenie bootcampa znanej redakcji. Różnice między ceną regularną a najniższą wynikają najczęściej ze zniżek (zobacz aktualne zniżki na bootcampy) lub zmianach w cenniku. Ta informacja może być przydatna przy negocjacji cen.

**Ocena redakcji jest uznaniową jasnością oferty. Bierze pod uwagę takie parametry jak m.in. udzielenie potencjalnym klientom dokładnych informacji o cenie, terminach i miejscach rozpoczęcia szkoleń, dostępności miejsc, mentorach. Ponadto pod uwagę brane są parametry mogące być łatwo porównywalne z innymi bootcampami (cena, liczba godzin, cena za godzinę, liczba miast, w których odbywa się szkolenie, informacji o absolwentach, rzetelnych komunikatów marketingowych itp.). Kolejną grupę wpływającą na ocenę są parametry formalne oferty - zamieszczenie jasnej informacji o podatkach, aktualnych danych firmy szkoleniowej, regulaminu zgodnego z polskim prawem, bezpieczna metoda płatności. Ocena redakcji nie bierze pod uwagę jakości nauczania.

Data publikacji: 2017-06-01

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-26