Profesjonalne kamery IP Dahua – przegląd najważniejszych funkcji

Profesjonalne kamery IP Dahua – przegląd najważniejszych funkcji

Marka Dahua to ceniony producent urządzeń do budowy niezawodnych systemów monitoringu wizyjnego. W artykule przedstawiamy przegląd najważniejszych funkcji, jakie oferują profesjonalne kamery IP Dahua. Zapraszamy do lektury!

Firma Dahua Technology jest obecnie jednym z największych dostawców innowacyjnych rozwiązań do realizacji systemów zdalnego nadzoru video. Produkty tej marki to nie tylko implementacja nowoczesnych trendów obecnych w elektronice profesjonalnej, lecz przede wszystkim kreowanie funkcji, które realnie wpływają na bezpieczeństwo. Sztab doświadczonych inżynierów każdego dnia rozwija szerokie portfolio produktów do monitoringu HD-CVI oraz IP.

Kamery IP Dahua – profesjonalny sprzęt w korzystnej cenie

Wysokiej klasy kamery IP Dahua to profesjonalny sprzęt w korzystnej cenie. Zastosowanie protokołu TCP/IP sprawia, że urządzenia mogą współpracować z nowoczesnymi rejestratorami NVR. Konfiguracja sprzęt do działania wewnątrz sieci komputerowej LAN jest niezwykle prosta. Wystarczy przypisanie adresu sieciowego IP oraz danych logowania do rejestratora, by można było korzystać z kamer Dahua oraz zarządzać nimi poprzez internet z dowolnego miejsca.

Nowoczesne kamery firmy Dahua umożliwiają budowę zaawansowanych instalacji zdalnego nadzoru video. Zaimplementowane rozwiązania technologiczne gwarantują użytkownikom możliwość podglądu na żywo obrazu wideo z dowolnej lokalizacji. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyboru zarówno kamer IP, jak i produktów dedykowanych do współpracy z systemami analogowymi, pracujących w technologii AHD, HD-CVI, HD-TVI albo CVBS.

Zobacz:   Tusz do drukarki Epson – poradnik dla każdego użytkownika

Najważniejsze funkcje kamer IP do monitoringu marki Dahua

Sprzęt opisywanego przez nas producenta charakteryzuje się szeregiem praktycznych cech użytkowych. Jakie są najważniejsze funkcje kamer IP do monitoringu marki Dahua?

  • Wydajna kompresja – urządzenia posiadają zaimplementowane kodeki do kompresowania sygnału video H.264, H.264+, H.265 oraz H.265+ i MJPEG. Ich zastosowanie znacząco zmniejsza objętość transmisji, przy zachowaniu doskonałych parametrów jakościowych.
  • Funkcje obrazu – produkty mają zaimplementowanych szereg funkcji przetwarzania obrazu, które zdecydowanie podnoszą jakość video. Wśród nich warto wspomnieć o rozwiązaniach AWB, BLC, HLC, a także WDR 120 dB oraz 3D NR.
  • Zdalne zarządzanie – producent zapewnia możliwość zarządzania sprzętem z dowolnej lokalizacji podłączonej do internetu. Konfiguracja i podgląd na żywo są możliwe poprzez oprogramowanie Smart PSS czy DSS PRO oraz aplikacje mobilne i interfejs WEB.
  • Promiennik IR – wbudowany w kamery IP Dahua emiter podczerwieni emituje światło w paśmie podczerwonym w godzinach nocnych. W efekcie zyskujemy doskonałą jakość obrazu  w słabych warunkach oświetleniowych.
  • Wsparcie PoE – zastosowanie technologii Power over Ethernet umożliwia zasilanie urządzeń przy użyciu skrętki komputerowej. Dzięki temu nie musimy prowadzić osobnego okablowania zasilającego.
Zobacz:   Jak wybrać najlepszy hosting dla biznesu online?

Funkcją, o której warto wspomnieć, jest też automatyczny tryb Dzień-Noc. Funkcjonalność pozwala na zachowanie płynności rejestrowanego obrazu w zmiennych warunkach oświetleniowych.

Zalety i zastosowania kamer IP Dahua do systemów monitoringu

Użytkownicy doceniają szerokie zalety i zastosowania kamer IP Dahua do systemów monitoringu wizyjnego. Produkty są cenione za obecność wysokiej klasy przetworników CMOS, zapewniających możliwość rejestrowania szczegółowego obrazu o rozdzielczości kilku megapikseli. Urządzenia są wykorzystywane zarówno do domowego monitoringu video, jak i instalacji CCTV na terenie zakładów przemysłowych oraz obiektów komercyjnych.

Skuteczna ochrona mienia z kamerami IP Dahua ze sklepu EC System

Nie ulega wątpliwości, że budowa niezawodnej instalacji monitoringu wizyjnego wymaga doboru profesjonalnych komponentów. Jeżeli szukasz sposobu na skuteczną ochronę mienia, to wybierz kamery IP Dahua ze sklepu internetowego EC System! Profesjonalni doradcy handlowi pomogą Ci w doborze urządzeń dopasowanych do Twoich wymagań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments