Kurs programowania w czasie studiów?

Kurs programowania w czasie studiów?

Kurs programowania w czasie studiów to świetna okazja do zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych w krótkim czasie. Zobacz, co daje nauka programowania prowadzona równolegle ze studiami.

Studia to taki czas, w którym zdobywasz wiedzę i poznajesz świat. Dziś nie wystarczy jedynie zdobywać kolejne zaliczenia w indeksie aby być konkurencyjnym na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Wiele osób korzysta z okresu wakacji by zdobyć doświadczenie w pracy. Dlaczego nie wykorzystać tego czasu bardziej efektywnie i poświęcić go na naukę czegoś zupełnie innego? Niezależnie od tego, jaki przedmiot studiujesz i co chcesz robić po zdobyciu dyplomu, dodatkowe umiejętności na pewno okażą się przydatne.

Kurs programowania w 3 miesiące

Program trzymiesięcznego kursu pozwala na doskonałe opanowanie materiału, co z kolei umożliwia podjęcie pracy na stanowisku Junior Frontend Developer. Taka perspektywa wykorzystania czasu wolnego od akademickich zajęć jest z całą pewnością warta rozważenia. Dawno minęły czasy, w których jeden zawód zdobywało się na całe życie.

Kurs tworzenia witryn komputerowych został tak skrojony, by przekazać uczestnikom jak największą ilość wiedzy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji poszczególnych modułów zdobędziesz wiedzę w każdym z obszarów, jakie są dziś poruszane w codziennej pracy przy tworzeniu stron internetowych.

Zobacz:   Po co ci bootcamp skoro możesz uczyć się za darmo?

Praktyczna nauka programowania

Najlepszą nauką jest praktyka, dlatego też dwanaście tygodni kursu pozwala na to, by poruszyć wszystko to, co jest istotne z punktu widzenia umiejętności poszukiwanych przez pracodawców. Od podstawowych informacji w zakresie HTML poprzez umiejętności związane z pisaniem kodu w PHP i JavaScript kurs umożliwi zdobycie przeglądowej wiedzy, pozwalającej na rozpoczęcie pracy w tym zakresie.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest również jego elastyczność. Nauka poprzez sieć to przede wszystkim elastyczność pozwalająca na dostosowanie tempa nauki do własnych możliwości, ponadto w ten prosty sposób możesz połączyć kurs z inną pracą. Takie rozwiązanie sprawi, że w jednym czasie odbędziesz staż zgodny z kierunkiem swoich studiów i jednocześnie zdobędziesz umiejętności w nowej dziedzinie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments